Jak dostać pożyczkę bez zaświadczeń?

Trudna sytuacja? Nie załamuj się!

Jeżeli nie masz zdolności kredytowej, twoja historia w Biurze Informacji Kredytowej nie wygląda zbyt zachęcająco, a na domiar złego żaden ze znanych Ci banków nie chce Ci udzielić pożyczki – nie załamuj się. To nie jedyna opcja, bowiem w dzisiejszych czasach istnieje wiele instytucji, które pożyczą Ci (co prawda na początek niewielką, ale zawsze) sumę pieniędzy bez zbędnych zaświadczeń i formalności. Decydując się na wzięcie takiej pożyczki na dowód bez zaświadczeń nie potrzebujesz:

  • zaświadczenia o zarobkach,
  • stałego źródła dochodu,
  • zdolności kredytowej,
  • zgody współmałżonka
  • ani żadnych innych dokumentów.
zadowoleni ludzie nad dokumentami
Pożyczki bez zaświadczeń dostępne są w firmach pożyczkowych.

Co zrobić? Poszukaj w sieci!

Przede wszystkim przejrzyj Internet i znajdź kilka instytucji oferujących szybkie pożyczki. Znajdziesz nawet specjalne serwisy, które porównują dostępne oferty, dzięki czemu łatwo i szybko wybierzesz to, co jest Ci akurat potrzebne. Następnie wystarczy już tylko wypełnić odpowiedni formularz, w którym zostaniesz poproszony o podany danych osobowych, numeru telefonu i konta, a także o wybór kwoty pożyczki oraz terminu, jaki będziesz potrzebował na spłatę. Na początek w wielu przypadkach możesz liczyć na pożyczkę w kwocie tylko kilkuset złotych, ale za to taka pożyczka często jest darmowa i oddajesz tylko tyle, ile pożyczyłeś, jest to więcej bardzo opłacalne – przy następnych pożyczkach możesz ubiegać się o większe kwoty.

Formularz złożony? Zweryfikuj się i czekaj na pieniądze

Jeżeli wszystko jest już wypełnione, zazwyczaj w ciągu kilkudziesięciu minut otrzymasz mailem regulamin, cennik, umowę a także warunki weryfikacji twoich danych. Zazwyczaj zostaniesz poproszony o przelanie drobnej kwoty (1 grosz lub 1 złoty) na konto instytucji parabankowej, tak by można było zweryfikować Twoje dane. Następnie w krótkim czasie pieniądze znajdą się na Twoim koncie, a Ty będziesz musiał jeszcze tylko podpisać i odesłać umowę. Oczywiście w przypadku różnych placówek proces ten może nieco się różnić, ale jedno jest pewne – wszystko przebiegnie szybko, łatwo i wygodnie, oszczędzisz mnóstwo czasu zarówno na zbieraniu dokumentów, jak też na wędrówkach do placówek bankowych czy czekanie na decyzję o przyznaniu kredytu. Dzięki wykorzystaniu Internetu oszczędzasz czas, nerwy i pieniądze.

Jeżeli interesują Cię pożyczki na dowód bez zaświadczeń, wejdź na stronę http://finansowaparabola.pl/gdzie-szukac-pozyczki-na-dowod-bez-zaswiadczen.html, gdzie znajdziesz mnóstwo interesujących informacji i rozwiejesz swoje wątpliwości odnośnie poszczególnych placówek.

Dodaj komentarz